• Strefa Kibica

Strefa Kibica


"Zaporowy Maraton" to nie tylko impreza dla sportowców. Przygotowaliśmy masę fantastycznych imprez dla rodzin zawodników i kibiców. Zależy nam, abyście na weekend 17-18 września 2016 r. przyjechali w Bieszczady ze swoimi bliskimi. Gwarantujemy! Podczas, gdy Wy będziecie walczyć na trasie, oni z pewnością nie będą się nudzić! 

Dla dzieci przygotowaliśmy w niedzielę BIEG SKRZATA PO SADZONKĘ

Obok biura zawodów, które będzie się mieścić w WESOŁEJ STODOLE (budynku ponad 150-letniej stodoły przeniesionej do Orelca w celu stworzenia pracowni ginących zawodów) zostanie zorganizowane "artystyczna wioska", w której każdy będzie mógł spróbować w swoich sił w garncarstwie, bibułkarstwie, malarstwie na szkle i wielu innych rękodzielniczych aktywnościach. Ponadto będą koncerty, o których poinformujemy Was niebawem. 

Zagroda Magija TWÓRCZE BIESZCZADY – położona w dolinie u stóp Żukowa. Znajdują się w niej trzy stare przenoszone chaty (modrzewiowa i jodłowa, chata gospodarzy), piwnica win karpackich zwana Pieczarą Węgrzyna oraz budynek blisko 150-letniej stodoły (Wesoła Stodoła), w którym znajduje się pracownia ginących zawodów (garncarstwo, bibułkarstwo, tkactwo, wypiek chleba itp.). To właśnie tutaj równolegle do zawodów sportowych trwać będzie "Artystyczny Zaporowy Maraton"


Zobacz jak przenosiliśmy nasze chaty

Do góry