• Partnerzy

Partnerzy

Główny Partner III Zaporowego Maratonu:

PATRONI MEDIALNI: 

  
                                        


                                                                       
PARTNERZY: 

                                    


  

                                             

                                      
   
ZAPOROWE EXPO:


W strefie kibica, mety triathlonu oraz startu biegów górskich zlokalizowane będzie Zaporowe Expo. Wystawców (producentów i dystrybutorów sprzętu sportowego, odżywek, firm związanych z ochroną zdrowia i promocją sportu) zapraszamy do kontaktu i zorganizowania swych stoisk na terenie Zagrody Magija. 

Dlaczego warto zostać partnerem Zaporowego Maratonu?

Bo dyscypliny, które oferujemy to niezwykle widowiskowe i rozwijające się dyscypliny sportowe. Z miesiąca na miesiąc rośnie liczna pasjonatów biegania, triathlonu i nordic walkingu. Identyfikacja Twojej firmy z niezwykle modnym, zdrowym i pełnym endorfin stylem życia w połączeniu z pięknymi plenerami i uszanowaniem piękna bieszczadzkiej natury to inwestycja w nowy i niezwykle wartościowy wizerunek marki. 

Naszym Partnerom oferujemy szerokie możliwości prezentowania swej firmy w przestrzeni reklamowej Zaporowego Maratonu: na stronie www, w newsletterach, na profilu imprezy na Facebooku, w materiałach drukowanych, w pakietach zawodniczych, na koszulkach, a także podczas imprezy – banery, balony, stoiska sponsorskie i wiele innych opcji. Wszystkie pozostałe, zindywidualizowane formy komunikacji marketingowej (np. konkursy, nagrody dla zawodników) ustalamy bezpośrednio z każdnym z Partnerów. 

Zapraszamy do kontaktu! 
                                             

Do góry