• Testy i wypożyczalnia pianek

Testy i wypożyczalnia pianek

Sklep stacjonarny i internetowy 3Waters.pl oraz Zaporowy Maraton zapraszają na testy pianek triathlonowych CAMARO oraz ORCA, które odbędą się 16 września 2016 r. o godz. 15.00 w Jeziorze Myczkowskim w okolicy Zapory i strefy startu zawodów. Oprócz bezpłatnych testów, zawodnicy Zaporowego Triathlonu będą mogli w promocyjnej cenie wypożyczyć piankę na dzień zawodów. 
  

Testy są otwarte dla wszystkich chętnych, którzy myślą o zakupie pianek triathlonowych lub chcą zobaczyć różnicę pomiędzy pływaniem w piance lub bez pianki. Wszystkich zainteresowanych testem prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: darek@3waters.pl

WYPOŻYCZALNIA PIANEK

W piątek, 16 września 2016 r. o godz. 15.00 przy Zaporze Myczkowskiego będzie zorganizowana również wypożyczalnia pianek. Specjalnie dla zawodników Zaporowego Triathlonu przygotowano promocyjną cenę wypożyczenia (bez względu na model i rozmiar pianki) w wysokości 80 zł.
Dystrybutor dysponuje piankami w różnych rozmiarach i modelach.

Ze względu na ograniczoną liczbę pianek i modeli, osoby zainteresowane wypożyczeniem, proszone są o rezerwację wybranego rozmiaru poprzez e-mailowe zgłoszenie darek@3waters.pl.

UWAGA! Z racji niskiej temperatury wody w Jeziorze Myczkowskim zalecamy start w piankach.
Do góry