• Zaporowy Ultramaraton i Półmaraton

Lista startowa - Zaporowy Ultramaraton i Półmaraton

Zgłoszeni zawodnicy

Zaporowy Półmaraton


Lp Imię i nazwisko Miejscowość Klub Narodowość Opłacony Dystans
1 Arkadiusz Andrejkow  Sanok    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
2 Paweł Banasiewicz  SANOK  POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK  POLSKA  tak  Zaporowy Półmaraton 
3 Krystian Baran  Dynów  Ideo.pl  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
4 Piotr Barud  Rymanów  Finisz Rymanów  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
5 Paweł Bednarczyk  Sanok  Klub Biegających Leśników  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
6 Anna Bemben  Nowa Sarzyna  Nowosarzyńska Grupa Biegowa  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
7 Roman Borowski  Sanok    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
8 Adam Brendzowski  Solina  Solina Team  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
9 Maciej Brzana  Równe  kreation.pl  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
10 Ewa Cebrat  Sosnowiec     POlska  tak  Zaporowy Półmaraton 
11 Wiktor Chojnacki  Lutowiska  Przynależność klubowa  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
12 Piotr Cisek  Rymanów  Finisz Rymanów  polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
13 Halina Ćwiąkała  Krosno  Samotni Wędrowcy  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
14 Aneta Czawa  Lesko    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
15 Wojciech Czwerenko  Sanok  Zaporowy Maraton Team  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
16 Lucasz Darłak  Rzeszów  Smashing Pąpkins   Polska   tak  Zaporowy Półmaraton 
17 Zdzisław Dębicki  Rymanów  GOPR Bieszczady  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
18 Tomasz Demkowicz  Lesko    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
19 Daria Dobrzyńska  Rzeszów  BBL  polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
20 Jan Drapała  Kolbuszowa  Krokodyle Kolbuszowa  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
21 Piotr Drobot  Sanok  Pozytywnie Zabiegani Sanok  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
22 Beata Drwięga  Sanok  Pozytywnie Zabiegani Sanok  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
23 Maciej Drwięga  SANOK  POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
24 Lena Dziubak  Kalnica  Kalnica  polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
25 Tomasz Frankiewicz  Warszawa  TI Fitness  polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
26 Katarzyna Gac-Karelus  Nowa Sarzyna  Nowosarzyńska Grupa Biegowa  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
27 Aldona Górecka  Wronki  Wroniecki Klub Biegacza  polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
28 Leszek Gurak  Gniewczyna    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
29 Dominik Gurgacz  Zagórz  KomurczakRUN  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
30 Kamil Hawliczek  Dębowiec    polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
31 Iwona Hryszko  Międzybrodzie   Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
32 Robert Hryszko  Międzybrodzie  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
33 Dominik Jagieła  Krosno  GOPR Bieszczady KBL Nadleśnictwo Dukla  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
34 Grzegorz Janusz  Lublin  UMCS biega   Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
35 Agnieszka Jędrzejczyk  Rzeszów  Rzeszowskie Gazele i Gepardy  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
36 Kamil Kardach  Rymanów Zdrój  Finisz Rymanów / Zamczyska Trail Team  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
37 Renata Kaszycka  Ustrzyki Dolne    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
38 Marcin Kielar  Sanok  IDEO.PL  Polskie  tak  Zaporowy Półmaraton 
39 Karolina Kiwior  Krosno  GOPR Bieszczady  polskie  tak  Zaporowy Półmaraton 
40 Marcin Kobak  Czarna  Jedlicze Team  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
41 Michał Kolanko  Krościenko Wyżne  infoSoftware/Krościenko Wyżne  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
42 Agnieszka Konderak  Rymanów  Finisz Rymanów  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
43 Jacek Konik  Stefkowa  Bieszczadzki Klub Nordic Walking  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
44 Joanna Korzeniowska  lublin  UMCS Biega  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
45 Kamil Kowalczyk  Rzszów  Polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
46 Anna Kowalik  Lublin  UMCS Biega  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
47 Weronika Kozioł  Krosno    polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
48 Dariusz Królicki  Rymanów  Finisz Rymanów  polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
49 Ania Krzesiewicz  Zgorzelec  Tri2Live  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
50 Agata Lenkiewicz-Bardzińska  Lutowiska  Nadlesnictwo Lutowiska :)  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
51 Marta Leśniak-Popiel  Sanok   POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK  POLSKA  tak  Zaporowy Półmaraton 
52 Maciek Mazurkiewicz  kielce  MEDITRANS  polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
53 Tomasz Michalczyk  Chorkówka  GOPR Bieszczady  polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
54 Grzegorz Mięsowicz  Krosno  GOPR Bieszczady  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
55 Marcin MIKOŁAJCZYK  Krosno    Polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
56 Paweł Misiągiewicz  Tarnogród    polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
57 Piotr Mutrynowski  Warszawa    polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
58 Bartłomiej Nawrot  Lesko  Kamieniołom  Polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
59 piotr nicgorski  rzeszów    polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
60 Bernadeta Niemiec-Drwięga  SANOK  POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
61 Anita Nowotarska  Ustrzyki Dolne    polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
62 Grzegorz Oberc  Rymanow  FINISZ RYMANOW  polak  tak  Zaporowy Półmaraton 
63 Sławek Oberc  Rymanów    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
64 Karol Oleniacz  Rymanów Zdrój    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
65 Kamil Onisk  Mińsk Mazowiecki  MKB Dreptak  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
66 Artur Orzech  Kolbuszowa  Krokodyle Kolbuszowa  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
67 Bartosz Pasela  Rzeszów  Smashing Pąpkins  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
68 Łukasz Pasierb  Rzeszów    polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
69 Robert Pałka  Lesko  Zespół Szkół Leśnych w Lesu  polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
70 Tomasz Piecuch  Sanok  POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
71 Sławomir Pieniążek  Kraków    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
72 Iwona Podsiadło  Dąbrowa Górnicza    polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
73 Aneta Polewka  Dynów  Finisz Rymanow  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
74 Marta Popiel  Lublin    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
75 Sylwester Poznański  Sanok  GOPR Bieszczady  Polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
76 Artur Rabada  Rymanów Zdrój    polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
77 Anastazja Raznatowska  Łęczna  umcs biega  polskie  tak  Zaporowy Półmaraton 
78 Anna Rosiek  Ustrzyki   Ustrzyki Dolne  Polska   tak  Zaporowy Półmaraton 
79 Ewelina Rybak  Rzeszów    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
80 Tomasz Rysz  Sanok  POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
81 Krzysztof Saczka  Nowy Sącz    Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
82 Szymek Salwa  Strzyżów  SEAAT SG  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
83 Jan Skrutek  Wroclaw  GOPR Bieszczady  polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
84 Paweł Smerecki  Posada Górna  Finisz Rymanów  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
85 Piotr Smolak  Poraj  Poraj - Krosno  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
86 Stefan Starzyński  Lublin  BBM / Perfect Runner Lublin  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
87 Maciej Steliga  Krosno  Byczek Team  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
88 Dorota Surmacz  Rzeszów    Polak  nie  Zaporowy Półmaraton 
89 Paweł Surmacz  Tyczyn  GOPR Bieszczady  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
90 Adrian Szałata  Krotoszyn  16 batalion remontu lotnisk  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
91 Elżbieta Słoboda  Ustrzyki Dolne  Biegający Bieszczadzki Klub Nordic Walking  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
92 Martyna Trygar  Rymanów Zdrój  Finisz Rymanów  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
93 Zbigniew Turosz  Leżajsk     Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
94 Małgorzata Wajcowicz  Sanok  POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
95 Witold Wajcowicz  Sanok  POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
96 Wojciech Wójciak  Olszanica    Polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
97 Witold Zabierowski  Klimkówka  GOPR Bieszczady  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
98 Paweł Zając  Jedlnia Letnisko  smashing pĄpkins  Polska  tak  Zaporowy Półmaraton 
99 Dominika Zdeb  Olszanica    polska  tak  Zaporowy Półmaraton 


Zgłoszeni zawodnicy

Zaporowy Ultramaraton


Lp Imię i nazwisko Miejscowość Klub Narodowość Opłacony Dystans
1 Mikołaj Chrustowski  Brzoza  To Tylko Triathlon  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
2 Sebastian Ciszczonik  Rzeszów  RGIG / Dobry Zbeer  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
3 Paweł Czyżnikiewicz  Bydgoszcz  Woolfik.pl  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
4 Łukasz Dębski  Łańcut  BMM Running Team  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
5 Kamil Górski  Bytom  BTM RUNNERS   Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
6 Michal Grzegorzewski  Anagni  Runners Club Anagni  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
7 Jacek Hadam  Cieszanów  Przemyski Klub Biegacza  polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
8 Piotr Haładyj  Lublin    Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
9 Marcin Jachym  Libertów  RunFoRestIBL / Klub Biegających Leśników  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
10 Piotr Jastrząb  Lesko  Dekan Lesko  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
11 Ireneusz Jałoza  Regimin  Klub Biegających Leśników / ZaDyszka  Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
12 Piotr Kaleciński  Brwinow    Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
13 Sławomir Konopka  Chełmiec  Fundacja Na Ratunek  Lach Sądecki  tak  Zaporowy Ultramaraton 
14 Rafał Kopel  Jasionka  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
15 Paweł Kosin  Kielce  Klub Biegających Leśników  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
16 Jakub Krajewski  Orelec  Zaporowy Maraton Team  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
17 Kinga Kwiatkowska  Kraków    Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
18 Adrian Machucki  Rzeszów  5 bsp  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
19 Wojciech Marut  Nisko    polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
20 Jacek Marzęda  Warszawa    polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
21 Jarosław Oleksy  TYMBARK  KLUB BIEGAJACYCH LESNIKOW  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
22 Aleksandra Palkij  Dobra  KS Forrest Limanowa  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
23 sean palmer  warszawa  Brytyjczyk  tak  Zaporowy Ultramaraton 
24 Piotr panek  Zielonki  WATER TEAM  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
25 Marzenna Perz  Bukowiec  NKB Chyży Nowy Tomyśl  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
26 Jacek Pikor  ZAMOŚĆ  biegusiem.pl  polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
27 Serhii Popov  Kyiv  Kyiv marathon club  Ukraina  tak  Zaporowy Ultramaraton 
28 Paweł Rogowski  kraków  vege runners  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
29 Janusz Rutkowski  Leszno    Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
30 Valerii Shypunov  Lviv    Ukraine  tak  Zaporowy Ultramaraton 
31 Tomasz Siwiec  Rzeszów  Przynależność klubowa  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
32 Gniewomir Skrzysiński  Krasna  Być Jak Raramuri  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
33 Paweł Smoliński  Sanok  Zaporowy Maraton Team / Smashing pĄpkins  Żyd  tak  Zaporowy Ultramaraton 
34 Katarzyna Szewczyk  Krakow  KS Limanowa Forrest  polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
35 Maciej Trzemżalski  Korczyna  Sport 2B  Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
36 Maciej Tuczyński  Rzeszów  RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY  POLSKA  tak  Zaporowy Ultramaraton 
37 Tomasz Wieczorek  Gliwice    Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
38 Krzysztof Wiernusz  Posada Górna   Finisz Rymanów   Polska   tak  Zaporowy Ultramaraton 
39 Krzysztof Wikarski  Przemyśl  KSZO Ostrowiec  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
40 Sławek Woch  Lublin    Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 
41 Nicolas Zieliński  Bydgoszcz  To tylko triathlon  Polska  tak  Zaporowy Ultramaraton 


Listy rezerwowe

Zaporowy Półmaraton


Lp Imię i nazwisko Miejscowość Klub Narodowość Opłacony Dystans
1 Przemysław Chmiel  Warszawa  Albatrosy  Polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
2 Arkadiusz Dudek  Humniska    Polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
3 Iwona Kik  Strzyżów  KW Kraków  Polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
4 Bernadeta Niemiec-Drwiega  Sanok  POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK  Polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
5 Marcin Paszek  Rymanów    Polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
6 Justyna Pliszczyńska  Lublin  Insane runners  polska  nie  Zaporowy Półmaraton 
7 Anna Łapińska  Przemyśl  Przemyski Klub Biegacza  Polska  nie  Zaporowy Półmaraton 


Listy rezerwowe

Zaporowy Ultramaraton


Lp Imię i nazwisko Miejscowość Klub Narodowość Opłacony Dystans
1 Bogumił Foland  Warszawa  Sparta  Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
2 Dariusz Gatkowski  Warszawa  SKPB Warszawa  polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
3 Szymon Gruchalski  Jarocin  Jarocin  Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
4 Monika Jakubaszek  Sulejówek  KS Alaska  Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
5 Adam Kustroń  Krosno    polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
6 Wojciech Pawul  Krosno  GOPR Bieszczady  Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
7 Wojciech Pieniążek   Łańcut     Polska   nie  Zaporowy Ultramaraton 
8 Monika Regulska  Zalesie  Albatrosy  Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
9 Anna Rewilak  Kraków  KW Kraków  polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
10 Piotr Sekuła  Milanówek    Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
11 Arkadiusz Ślączka  Krosno  Finisz Rymanów  Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
12 Krzysztof Szulc  Warszawa    Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
13 Marek Szymczak  Żyrardów  Nasza Era  polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
14 Jarosław Wojtkiewicz  Podkowa Leśna    Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
15 Bartosz Żak  Rzeszów   Wkurw_team  Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
16 Jacek Zembroń  Rzeszów    Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 
17 BARBARA ŁUCZAK-POKÓJ  NOWA SARZYNA  NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA  Polska  nie  Zaporowy Ultramaraton 


Do góry