• Zaporowy Triathlon 1/8 IM i 1/4 IM

Lista startowa - Zaporowy Triathlon 1/8 IM i 1/4 IM

Zgłoszeni zawodnicy

Zaporowy Triathlon 1/4


Lp Imię i nazwisko Miejscowość Klub Narodowość Opłacony Dystans
1 Krzysztof Antoniak  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
2 Tomasz Baran  Dukla  TRI NEGU  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
3 Maciej Blajer  Warszawa  EDC Runners  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
4 Barbara Bloniarczyk  Nowy Sacz  Visegrad Maraton  Poland  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
5 Michał Bodzioch  Zielonki  Jah Creation  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
6 Helena Bogdanowska  warszawa  brak  ukrainska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
7 Mateusz Borek  Krakow  YMCA Krakow  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
8 Michał Boroń  kielce  BBL Strawczyn  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
9 Łukasz Chlebda  Kraków    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
10 Kacper Chmielewski  Bruksela    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
11 Andrzej Chmieliński  Rzeszów    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
12 Maciej Chmura  Wrocław  Lifewinners.pl  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
13 Leszek Choryłek  Częstochowa    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
14 Wojciech Chowaniec  Las    POLSKA  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
15 Radek Chrobot  Warszawa  Drużyna TVN  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
16 Adam Chyliński  Siemianowice Śląskie  ANAL CUNT 1-OS. TEAM  Polaka  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
17 Agata Cielepak  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
18 Tomasz Czechowicz  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
19 Zbyszek Czelny  Kraków    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
20 Maciej Drewuszewski  Pławniowice    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
21 Emil Dudzik  Rzeszów  LABO SPORT TEAM   Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
22 Przemysław Dziewa  Stalowa Wola  Uniwheels  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
23 Wojciech Fąferko  Siewierz  Dentim Sport Team  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
24 Robert Filipiak  Łódź    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
25 Andrzej Forma  Krakow    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
26 Łukasz Ginter  Poznań  Zgrupka Team  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
27 Piotr Górka   Dąbrowa     Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
28 Filip Grochowina  Gliwice    PL  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
29 Tomasz Grot  Rzeszów  Polpharma Team   Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
30 Filip Grzesiak  Warszawa  brak  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
31 Marcin Gujski  Mińsk Mazowiecki    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
32 Dominik Gurgacz  Zagórz  KomurczakRUN  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
33 Jarosław Gwóźdź  Skawina  Prywatne  Polskie  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
34 Jakub Gzyl  Wronki  egzyl.pl  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
35 Krzysztof Hasior  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
36 Ernest Horoszko  Sanok  rehabilitacja.horoszko.pl  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
37 Krzysztof Iwanicki  Wojaszówka    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
38 Bartłomiej Jachimowski  Rzeszów    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
39 Paweł Jakubas  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
40 Łukasz Jankowski  poznan    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
41 Maciej Jarmosz  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
42 Artur Jarmołowicz  Kielce  Jarmołowicz Team  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
43 Waldemar Józwik  Warszawa  smartpharma.pl  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
44 Marcin Jurasz  Bielsko-Biała  CROSSFIT 43300  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
45 Mariusz Jurkiewicz  Bydgoszcz  To Tylko Triathlon Team  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
46 olaf kacperski  warszawa    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
47 Marcin Karczyński  Sanok  Zaporowy Maraton Team  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
48 Alicja Kierzkowska  Krakow  FIZJOTRENER.COM  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
49 Kamil Kiljanski  Ostrowiec    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
50 Paulina Klimas  Ćwiklice  AZS AWF Katowice  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
51 Stanisław Kolarzowski  Wrocław    PL  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
52 Bartosz Kondaszewski  Brzyczyna    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
53 Piotr Kos  Michów    Polak  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
54 Konrad Kosecki  Ząbki    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
55 Andrzej Kotowski  Krosno  KotTriathlonCup  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
56 Łukasz Krasowski  Leżajsk    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
57 Marta Kraszka  Poznań  Zgrupka team  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
58 Marcin Krupowicz  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
59 Tomasz Krzyżanowski  Łódź    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
60 Lary Kubiak  Rzeszow  laryzebatka.com  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
61 Piotr Kuffel  Warszawa  Kuźnia Triathlonu  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
62 Marcin Lasa  warszawa    Polak  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
63 Bartosz Latawiec  Legionowo    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
64 Adam Lejman  warszawa    Polish  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
65 Paweł Leśko  Rzeszów  GOŃ ZAJĄCZKA SQAD  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
66 Wojciech Lis  Rzeszów    Polak  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
67 Jacek Lisowski  Dąbrowica  BANDA GRUDNIA  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
68 Marcin Ludwig  Pławniowice    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
69 Robert Majewski  Kraków  brak  POLSKA  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
70 Marcelina Markiewicz  Warszawa  Tripassion  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
71 Piotr Marusiak  Jarosław  Jarosławska Grupa Biegowa  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
72 Roman Materna  Rzeszów  SPAR Polska  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
73 Michał Matrejek  Kraków  CragSport  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
74 Maciek Mazurkiewicz  kielce  MEDITRANS  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
75 Dominik Metelski  Marki    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
76 Witold Musiał  Kraków  nie zrzeszony  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
77 Adam Nowak  poznan  otimedica  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
78 Hubert Olszewski  Toruń  Saint-Gobain Squad  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
79 Marcin Orłowski   Zgorzelec    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
80 Rafał Palczak  Głogów Małopolski    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
81 Cyprian Paulanis  Warszawa  TRICLUB X-Bionic   Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
82 Anna Pawlak  Katowice    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
83 Paweł Pietranik  Pruszków  Kuźnia Triathlonu  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
84 Adam Pilszek  Tychy  IRON FRIENDS  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
85 Ewelina Pisarek  Warszawa  Centrum Rehabilitacji Sportowej  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
86 Piotr Pisarek  Kraków    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
87 Łukasz Podsiadło  Dąbrowa Górnicza  3Flow Triathlon Team  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
88 Leszek Pokojowczyk  Wrocław  Bella Ciao  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
89 Piotr Potoczny  Jarosław    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
90 Michał Przybysz  Warszawa  Warsaw Masters Team  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
91 Wojciech Przybyłowicz  Rzeszów    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
92 Wojciech Ptak  Ząbkowice Śląskie  Browar Domowy "REBELIA" Ząbkowice Śląskie  POLSKA  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
93 Marek Pyka  Siemianowice Śląskie  CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
94 Grzegorz Radziejewski  jablonna  brak  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
95 Maciek Ratajewicz  Warszawa  TriWawa  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
96 Bartosz Roszak  Wronki  Wroniecki Klub Biegacza  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
97 Kajetan Sikorski  Poznań  Latające papcie  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
98 Tomasz Siwiec  Rzeszów  Przynależność klubowa  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
99 Piotr Smolak  Poraj  Poraj - Krosno  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
100 Wawrzyniec Smolak  Kraków  niezrzeszony  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
101 Jakub Sobień  Przeworsk  KP PSP Przeworsk  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
102 Piotr Stadnicki  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
103 Krzysztof Stefaniak  Luboń  Zgrupka Team  Polak  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
104 Krzysztof Sternik  Kielce    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
105 Katarzyna Strusińska  Mińsk Mazowiecki  Mińska Grupa Rowerowa  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
106 Tomasz Strzecha  Rzeszów  Goń Zajączka SQAD  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
107 Grzegorz Strzelecki  Wrocław  GVT  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
108 Tomasz Surmacz  Dobczyce  Dobczycki Klub Biegacza  polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
109 Konrad Szczerbatko  Lublin    Poland  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
110 Piotr Szwarc  Kraków  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
111 Marek Szymczak  Żyrardów  Nasza Era  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
112 Patryk Tempski  Bydgoszcz  Drużyna TVN  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
113 Marta Trzeszczkowska  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
114 Wojciech Turek  Lesko  Fabryka Dynamiki  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
115 Adam Turowiec  Poznań  UAM Triathlon Poznań  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
116 Mirosław Wania  Bytom    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
117 Waldemar Waśkowicz  Lublin    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
118 Bartłomiej Waszczuk  warszawa    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
119 Szymon Wilgocki  Ostrów Wielkopolski    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
120 Marcin Wilk  Sanok    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
121 Paweł Witkowski  Sochaczew    Polak  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
122 Alek Wlezień  Warszawa  TriClub  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
123 Daniel Wojtkiewicz  Bydgoszcz  Harpagany z Kujaw  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
124 Paweł Zapałowski  Wrocław  GT RAT / Leniwce.pl  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
125 Jakub Żmudziejewski  Rzeszów  Aktywna Strona Życia  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 
126 Łukasz Łagożny  Sanok  BRUBECK Team  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/4 


Zgłoszeni zawodnicy

Zaporowy Triathlon 1/8 IM


Lp Imię i nazwisko Miejscowość Klub Narodowość Opłacony Dystans
1 Łukasz Banaś  Rzeszów  GB Sport  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
2 Cezary Baran  Lublin    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
3 Paweł Bednarczyk  Sanok  Klub Biegających Leśników  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
4 Albert Białkowski  Warszawa    Polak  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
5 Tomasz Bochnak  Sanok  Delfinki ze Sanoka  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
6 Marcin Brożyna  Sanok    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
7 Krzysztof Bysiek  Ilkowice  BYSIEK TEAM  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
8 Tomasz Chłanda  Zaczernie    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
9 Kamila Cicha  Rzeszów    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
10 Inga Cwalina  Warszawa  TRICLUB  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
11 Bartłomiej Czarnota  Boguchwała  GB Sport  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
12 Leszek Czerski  Warszawa    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
13 Wojciech Czwerenko  Sanok    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
14 Rafał Dobkowski  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
15 Bartłomiej Dydek  Józefosław    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
16 Mateusz Dygdoń  Żyraków    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
17 Filip Dykszak  Wieliczka  KT WaterKnights / SBO Shell  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
18 Jarosław Dyrkacz  Łódź    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
19 Sebastian Dziama  Rzeszów    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
20 Witold Dziuban  Tarnów    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
21 Łukasz Filin  Lublin  TRICLUB  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
22 Katarzyna Frączek  Kraków    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
23 Tomasz Frączek  Kraków    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
24 Tomasz Frączek  Kraków    polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
25 Dariusz Grocholski  Tarnowskie Gory    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
26 Piotr Groszek  Rzeszów    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
27 Stanisław Jaźwiecki  Krosno  Jedlicze Team / KB Krościenko Wyżne  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
28 Tomek Jedwabny  Magdalenka  Triclub  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
29 Monika Kabelis  Warszawa    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
30 Irena Kiajnka Fitkowska  Uherce Mineralne    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
31 Grzegorz Koczela  Kraków    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
32 Maciej Krzywicki  Warszawa  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
33 Bogumił Kubejko  Lublin  crossfit lublin  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
34 Jacek Lewandowski  Warszawa    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
35 Leszek Lewoc  Wrocław    Poland  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
36 Maciej Lipiński  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
37 Łukasz Lis  Lublin  TRICLUB  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
38 beata madejska  ostrowiec św  BEASTAR TRIATHLON   polskie  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
39 Michał May-Majewski  Gliwice    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
40 Marcin Mazurek  Lublin  TRICLUB LUBLIN  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
41 Marta Michalska  Lesko  Technikum Leśne w Lesku  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
42 Tomasz Niżankowski  Wielka Wieś  Klub Triathlonowy Water Knights  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
43 Magdalena Pachciarek  Piastów    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
44 Jaromir Pajda  Jarosław    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
45 Andrzej Papuda  Konstancin-Jeziorna    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
46 Artur Paruzel  Tarnowskie Góry  Tarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego   Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
47 Mirosław Pawęzka  Lublin  Banda Grudnia / Orange Polska  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
48 Paweł Pietruczuk  Warszawa    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
49 Grzegorz Pomes  Rzeszów  gbsport  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
50 Adrian Puc  Borek Stary    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
51 Martyna Radkiewicz  Żyrardów    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
52 Anna Rębas  Gdansk  WOLF TEAM Gdansk  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
53 Magdalena Rolewska  Warszawa    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
54 Tomasz Sarna  Rzeszów  TRI Rzeszów  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
55 Ruslan Shrubenko  Rzeszów  laryzebatka.com  Ukraina  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
56 Irmina Sikora-Kołodziej  Przemyśl    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
57 Bartosz Sosin  Stargard  brak  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
58 Magdalena Sosin-Mikołajczak  Stargard    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
59 Maciej Sołdan  Warszawa  GIGA SPORT  Polskie  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
60 FILIP STAFIEJ  legionowo  WNIEBOWZIECI LEGIONOWO  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
61 Łukasz Styrylski  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
62 Barbara Szczepanik  Krosno  brak  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
63 Jacek Szczupak  Łańcut    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
64 Martyna Szmidla  Ząbki    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
65 Michał Szulc  Gliwice     Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
66 Urszula Szymańska  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
67 Marcin Szymański  Warszawa    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
68 Dariusz Tomas  Jarosław    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
69 Joanna Tomaszek  Sanok    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
70 Bogdan Tomaszewicz  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
71 Krzysztof Trojanowski  Ćmiłów  Ichiban Ćmiłów Tri  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
72 Krzysztof Urban  Warszawa  TRICLUB  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
73 Paweł Wąsek  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
74 Marcin Więcek  Rzeszów    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
75 Mariusz Wójcicki  Jasionka  GB Sport Rzeszów  polskie  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
76 Katarzyna Wojciechowska  Sandomierz  TSA Sandomierz  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
77 Jakub Woźniak  Kraków  dotsport  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
78 Justyna Woźniak  Gielniów  dotsport  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
79 Andrzej Wrona  Lublin  triclub Lublin  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
80 Bartek Zagrzejewski  Warszawa  TriClub  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
81 Ewa Zakrzewska  Warszawa    polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
82 Magdalena Zaremba  Warszawa    Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
83 Maciej Ziółko  Zielonki  KT Water Knights   Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
84 Barbara Żukowska  Lublin  Wydolność.pl  polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
85 Grzegorz Żybura   Strzyżów   squadra volante   Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
86 Kamil Łuc  Zielonki  indywidualnie  Polska  tak  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 


Listy rezerwowe

Zaporowy Triathlon 1/4


Lp Imię i nazwisko Miejscowość Klub Narodowość Opłacony Dystans
1 Piotr Banasik  Katowice    polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
2 Kamil Baran  Jarosław  www.jbj-jaroslaw.pl  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
3 Karol Barzyk  Mogilany    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
4 Robert Chirk  Bytów    polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
5 Sebastian CHOJNOWSKI  Gliwice  Silesiaman Team  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
6 Artur Czerwiec  Rudawa  KT Water Knights   Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
7 Giorgio Fadda  Warszawa  FUEL Triathlon  Italian  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
8 Grzegorz Gancarz  Kraków  Eskadra Kraków  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
9 Michał Gwóźdź  Czeladź  Czeladź biega  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
10 Marcin Jachimek  Radłów  Fundacja Can-Pack  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
11 Maciej Jarema  Kraków  Lokomotiv Majdan  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
12 Bożena Jaskowska  Rzeszów  Smashing Pąpkins  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
13 Łukasz Kałuża  Bielsko-Biała  Beskidy Tri Sport Team  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
14 Jakub Kiedrowicz  Warszawa  Sport guru  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
15 Robert Kiełbasa  Świdnik  Lubelska Grupa Triathlonu  Polak  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
16 Tomasz Klis   Bielsko Biała   Beskidy Tri Sport Team   Polska   nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
17 Marcin Kocoń  Tychy  Iron Friends  polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
18 Mateusz Kokoszka  Rzeszow    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
19 Grzegorz Król  Kielce    polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
20 Michał Maździarz  Warszawa    polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
21 Marek Michalczyk  Kielce    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
22 Mariusz Mirocha  Kraków  1986  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
23 Bartosz Miśkiewicz  Wieliczka  Radosne Pijaczki z Nadwagą  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
24 Michał Młynarski  Dąbrowa Górnicza  Psy Nocnych Burz  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
25 Basia Nicgorska-Kruczek  Rzeszów    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
26 Łukasz Pękala  Łańcut    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
27 Michał Peliszko  Rzeszów  Fil-Bike  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
28 Grzegorz Powroźnik  Jasionka    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
29 Rafał Rakowski  Zgierz  PULS Studio Fitness Łódź  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
30 Agnieszka Sajdutka  Rzeszów    POLSKA  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
31 Piotr Sekuła  Milanówek    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
32 Tomasz Skrabel  Jaworzno    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
33 Mariusz Stec  Szczyrk  BESKIDY TRI SPORT TEAM   Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
34 Damian Suszek  Rzeszów    Polskie  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
35 Damian Suszek  Rzeszów    Polskie  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
36 Daniel Szkałuba  Krasnobród  PULS SPORT  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
37 Krzysztof Szulc  Warszawa    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
38 Paweł Wachelka  Warszawa    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
39 lukasz walewski  Rzeszow  ArsDent  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
40 Tomasz Wegrzyn  Swidnik  LGT Swidnik  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
41 Konrad Welter  Leżajsk  Pawcius Team  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
42 DAWID ZAGRABSKI  BIELSKO-BIAŁA  BESKIDY TRI SPORT TEAM  POLSKA  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 
43 Tomasz Zając  Rudawa  KT Water Knights Zabierzów  polskie  nie  Zaporowy Triathlon 1/4 


Listy rezerwowe

Zaporowy Triathlon 1/8 IM


Lp Imię i nazwisko Miejscowość Klub Narodowość Opłacony Dystans
1 Agnieszka Chudek  Warszawa  Luft Tri Team  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
2 Kamila Cicha  Mrozów  Tri2Live  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
3 Artur Gębka  Stargard    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
4 Kamil Grudzień  Lublin  Banda Grudnia  Lublin  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
5 Ireneusz Karczewski  Warszawa  Bike Atelier Team  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
6 Ania Krzesiewicz  Zgorzelec  Tri2Live  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
7 Szymon Kuczyk  siemianowice śląskie  Coveris Cycling Team  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
8 Marcelina Markiewicz  Warszawa  Tripassion  polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
9 Artur Płonka  Rzeszow  GBSport  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
10 katarzyna selwa  Rzeszów    polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
11 Adam Skubida  Gorzyce    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
12 Filip Walczak  Warszawa  Tripassion  polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
13 Raivo Wasilewski  Kraków  Water Knights  Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
14 Urszula Wałachowska  Hoczew    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
15 Dariusz Witkoś  Czerteż    Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 
16 Tomasz Łęcki  Warszawa  Wirujące korby   Polska  nie  Zaporowy Triathlon 1/8 IM 


Do góry